Rotoped Ergometr Christopeit ECO 1000

Kód: 7842
Výprodej
Značka: Christopeit
13 500 Kč –14 % 11 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

 Vlastná výroba energie pomocou technológie generátora (bez napájacieho zdroja, nie je potrebná batéria).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte nové dimenze ve sportu s ergometrem, který generuje elektrický proud!

Rotoped ergometr Eco 1000 má vlastní generátor, který během tréninku vytváří elektrickou energii, kterou uchovává v napájecím úložišti.

Díky vlastní výrobě energie běží zcela bez externího napájení a zásobu energie dodává přes USB port integrovaný v počítači pro nabíjení chytrého telefonu nebo tabletu. Tato výjimečná funkce činí rotoped ekologickým a také spojuje šetrné chování k životnímu prostředí a zdraví.

Domácí trenažér ergometr ECO 1000 umožňuje výkonově orientovaný trénink pro fyzický trénink i cílový kardiovaskulární nebo vytrvalostní trénink s extra tréninkovou zábavou prostřednictvím vlastní výroby elektřiny. To může mít za následek zrychlení metabolismu, posílení svalů rukou a nohou a tím i zlepšení celkové kondice.
ECO 1000 je vybaven cca 10 kg magnetickým brzdovým systémem bez opotřebení a tichým plochým řemenovým pohonem, který umožňuje trénink s nízkou hlučností. Odpor při šlapání lze přesně a jemně nastavit pomocí 24stupňového, počítačem řízeného ovladače odporu.

Volitelně je možný trénink tepové frekvence s tepovým pásem, jelikož počítač má zabudovaný přijímač pro nekódované tepové pásy s přenosovou frekvencí 5,0-5,5 kHz. 

Moderní displej s držákem na chytrý telefon/tablet a funkcí nabíjení pro vaše zařízení
Přímý pohled na podsvícený LCD displej se 6 současnými zobrazeními: času, rychlosti, vzdálenosti, přibližně spálených kalorií, otáček pedálů, wattů a tepové frekvence. Pestrý trénink pomocí 12 trvale uložených tréninkových programů jako pulsem řízený trénink srdeční frekvence s různou zátěží ve 4 pulzních programech. S 5 individuálními tréninkovými programy si můžete vytvořit vlastní tréninkové programy a wattový program nezávislý na rychlosti umožňuje cílený, dokonce i stresový trénink s volně volitelnou kadencí. Funkce test kondice vyhodnotí váš tréninkový výkon po tréninku podle principu ročníku školy.

Trénujte ekologicky
S ergometrem ECO 1000 můžete dosáhnout svých tréninkových cílů ekologicky. Na tomto ergometru jste energetickým centrem a díky vestavěné dobíjecí baterii zůstává počítač funkční, pokud vám někdy dojde dech. Generovaný a uložený proud lze použít přes USB připojení během tréninku. Jednoduše nabijte svůj chytrý telefon nebo tablet v dodaném držáku.

Kompatibilní s Kinomap*
Pomocí rotopedu ECO 1000 a aplikace Kinomap si můžete navrhnout trénink interaktivní. Svou oblíbenou prohlídku můžete kdykoli začít z více než 160 000 kilometrů tras a zároveň poznávat okolí.
* K používání aplikace Kinomap je zapotřebí mobilní zařízení. Po bezplatné zkušební době je k dispozici profesionální verze, za kterou se účtují dodatečné náklady.

Pohodlné sedlo
Polstrované sedlo je nejen pohodlné, ale díky horizontálnímu a vertikálnímu nastavení sklonu najdete také bezpečnou polohu při sezení.

Pásové pedály s protiskluzovými nášlapy
Protiskluzové pedály s bezpečnostním popruhem pedálů také zajišťují stabilní polohu nohy a oporu při šlapání.

Transportní válečky
Transportní válečky ECO 1000 umožňují nejen jednoduchou změnu místa. Cvičíte tak jednoduše kdekoli a bez elektrické zásuvky.

Bez napájení ze sítě!
Pro chod rotopedu není potřebné napájení ze sítě. Energii si vyrábí sám a zbylou ukládá do úložiště.

Technické informace:
- počet programů: 21
- programy srdeční frekvence : 4
- uživatelské programy: 5
- úrovně zatížení: 24
- brzdný systém: magnetický
- LCD displej
- hmotnost: 36 kg
- uživatelské programy: 5
- nosnost: 150 kg
- setrvačník: 10 kg
- rozměry (D x Š x V cm): 105 x 55 x 140
- USB připojení/Bluetooth: ano
- výkon nezávislý na rychlosti: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergometry
Brzdný systém: magnetický
Nosnosť: 150 kg
Ergometer: ano
Meranie prejdenej vzdialenosti: ano
Meranie spálených kalórií: ano
Snímače tepovej frekvencie: ano
Hmotnosť: 36 kg
Konstrukce:: klasická
Ovládání zátěže: elektonicky
Hmotnost setrvačníku: 10 kg
Displej: ano
Horizontální posun sedla: ano
HRC program: ano
Měření času: ano
Měření rychlosti: ano
Měření tepové frekvence: ano
Šířka: 55 cm
Výška: 140 cm
Délka: 105 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.