Eliptický Ergometr Christopeit ECO 2000

Kód: 7843
20 990 Kč
1 až 2 týdny
Možnosti doručení

S ergometrem ECO 2000 s vlastním generátorem zažijete v domácích sportech zcela nové dimenze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastní výroba energie pomocí technologie generátoru
Rotoped s generátorom je zde se svým vlastním zdrojem energie. Díky vlastní výrobě energie běží zcela bez externího napájení a zásobu energie dodává i přes USB port integrovaný v počítači (např. funkce nabíjení pro chytré telefony nebo tablety během tréninku).

ECO 2000 je vybaven cca 10 kg magnetickým brzdovým systémem bez opotřebení a tichým plochým řemenovým pohonem, který umožňuje trénink s nízkou hlučností. Odpor při šlapání lze přesně a jemně nastavit pomocí 24stupňového počítačem řízeného ovladače odporu.Moderní displej s držákem na chytrý telefon/tablet a funkcí nabíjení pro vaše zařízení
Počítač s podsvíceným LED displejem zobrazuje 7 hodnot. Je velmi dobře čitelný a snadno se používá díky přehledným ovládacím tlačítkům. Individuální tréninkové cíle lze dosáhnout výběrem různých programů. Pestrý trénink je rovněž jednoduchý na implementaci pomocí 12 trvale uložených tréninkových programů jako pulsem řízený trénink srdeční frekvence s různou zátěží ve 4 programech. S 5 individuálními tréninkovými programy si můžete vytvořit vlastní tréninkové programy a wattový program nezávislý na rychlosti umožňuje cílený, dokonce i stresový trénink s volně volitelnou kadencí. Funkce test kondice vyhodnotí váš tréninkový výkon po tréninku.

Trénujte ekologicky
S crossovým trenažérem ECO 2000 můžete dosáhnout svých tréninkových cílů způsobem šetrným k životnímu prostředí. Na tomto crossovém trenažéru jste energetickým centrem a díky vestavěné dobíjecí baterii zůstane počítač funkční, pokud vám někdy dojde dech. Generovaný a uložený proud lze použít přes USB připojení během tréninku. Jednoduše nabijte svůj chytrý telefon nebo tablet v dodaném držáku.

Virtuální trénink s Kinomap*
S crossovým trenažérem ECO 2000 a aplikací Kinomap můžete trénink navrhnout interaktivní. Svou oblíbenou prohlídku můžete kdykoli začít z více než 160 000 kilometrů tras a zároveň poznávat okolí.

* K používání aplikace Kinomap je zapotřebí mobilní zařízení. Po bezplatné testovací fázi je k dispozici profesionální verze, za kterou se účtují dodatečné náklady.

Nášlapy na nohy
Protiskluzové nášlapy také zajišťují stabilní polohu nohy a pohodlný krok. Pro optimální trénink lze nastavit.

LCD počítač
Kvalitný počítač disponuje moderným displejom s integrovaným držiakom na smartfón alebo tablet a USB portom na nabíjanie vašich zariadení počas tréningu.

Transportní kolečka
Transportní kolečka ECO 2000 vám umožňují nejen jednoduchou změnu místa. Cvičíte tak jednoduše kdekoli a bez elektrické zásuvky.

Bez napájení ze sítě!
Pro chod rotopedu není potřebné napájení ze sítě. Energii si vyrábí sám a zbylou ukládá do úložiště.

Technické informace:
- počet programů: 12
- programy srdeční frekvence : 4
- uživatelské programy: 5
- úrovně zatížení: 24
- brzdný systém: magnetický
- LCD displej
- hmotnost: 56 kg
- nosnost: 150 kg
- setrvačník: 10 kg
- rozměry (D x Š x V cm): 120 x 66 x 161 cm
- výkon nezávislý na rychlosti: ano
- specifika: výroba energie pomocí technologie generátoru

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí eliptické ergometry
Nosnost: 150 kg
Brzdný systém: magnetický
Měření vzdálenosti: ano
Ruční senzory: ano
Počet stupňů zátěže: 24
Ovládání zátěže: elektronické
Hmotnost: 56 kg
Konstrukce elipticalu: zadní setrvačník
Šířka: 66
Výška: 161
Délka: 120
Měření času: ano
Měření spálených kalorií: ano
Měření tepové frekvence: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.