Bench lavička Marbo Sport MH-L107 2.0
Kód: MRB-1009284Detailní popis produktu
Víceúčelová lavice MH-L107 byla vyrobena s použitím nejmodernějších technologií a vysoce kvalitních materiálů. Pevné profily 40x40 mm a tlusté a robustní plechy použité pro výrobu jednotlivých prvků svědčí o vynikající stabilitě lavice MH-L107 2.0.
Systém nastavení opěradla
Opěradlo a sedátko lavice MH-L107 lze nastavit v sedmi polohách a úhel opěradla lze nastavit od -10° do 76°. Za zmínku stojí, že opěradlo se při nastavování kladných úhlů pohybuje vzhledem ke sloupkům.
Rozšiřitelné
MH-L107 2.0 má možnost montáže příslušenství ze stejné série. Můžete připojit lat pulldown, preacher curl nebo zařízení pro posilování nohou.
Bezpečnostní háky
Háky pro umístění činek jsou navrženy tak, aby nabízely maximální bezpečnost a maximální pohodlí během tréninku.
Možnost sestavování
MH-L107 2.0 je mimořádně kompaktní a po tréninku lze snadno složit.
Technický popis:
- ocelový profil: 40 x 40 mm, práškově lakovaný
- rozměry: 138 x 108 x 132 cm
- maximální zatížení: 250 kg
- hmotnost: 26 kg
- rozměr opěrky: 81 x 27 cm
- nastavení opěradla: 7 poloh, -10° - 76°
- rozměr sedáku: 30 x 27 cm
- nastavení sedadla: 3 pozice, 0° – 26°
- pro domácí použití
Lavička se dodává bez vzpěračské tyče a závaží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bench lavice |
|---|---|
| EAN: | 5903641001731 |
| Nosnost: | 250 kg |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Typ lavice: | benchpress |
| Rozměry (d x š x v): | 138 x 108 x 132 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MARBO Ulikowski Spółka Komandytowa |
|---|---|
| Adresa : | Boczna 41, 27-200, Starachowice, PL |
| E-mail : | sklep@marbo-sport.pl |
