Zahradní houpačka MultiGarden YIT-4006
Kód: ME-YIT-4006-9-5 ME-YIT-4006-4 ME-YIT-4006-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato zahradní houpačka je určena do zahrad, na terasy a zahrádky a poskytuje pohodlné místo k odpočinku pro tři osoby. Její odolný ocelový rám zajišťuje stabilitu a odolnost vůči každodennímu používání a povětrnostním podmínkám. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z oxfordské tkaniny 600D PVC, která je odolná vůči oděru, snadno se čistí a rychle schne. Pružiny poskytují dodatečné pohodlí a zajišťují plynulé houpání. Houpačka je vybavena nastavitelnou polyesterovou stříškou s gramáží 140 g/m² s ozdobným volánem, který chrání před sluncem a slabým deštěm. Protiskluzové podložky zlepšují stabilitu a chrání podlahu. Maximální nosnost je 260 kg.
Technický popis:
- nosnost: 260 kg
- hmotnost: 17 kg
- rozměry: 172 x 112 x 151 cm
- pro 3 osoby
- pevná ocelová konstrukce
Součástí balení je komplet celá houpačka se stříškou i sedákem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní houpačky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Maximální nosnost: | 260 kg |
| Výška: | 151 cm |
| Šířka: | 172 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Barva konstrukce: | šedá |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Třímístné: | ano |
| Se stříškou: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
