Squat bar HMS Premium GOL320 220 x 5 cm

Kód: ABI-17-60-016
4 970 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Squat Bar, nebo dřepovací osa HMS Premium GOL320 byla vyrobena ze speciální chromované oceli, která prošla procesem kalení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřídel se vyznačuje pevností v kombinaci s dokonalou pružností. Součástí soupravy jsou dva plastové uzávěry ZG1000. Pro pevné a pohodlné uchopení hřídele je klasický úchop opatřen vroubkováním na povrchu. Maximální zatížení je 320 kg.
Pomocný úchop je opatřen plastovými madly s protiskluzovou úpravou. Střední část Squat Baru je vybavena pohodlnými, pěnovými válci, které pomáhají snížit tlak vyvíjený na ramena a krk. Trénink je tak komfortnější.
Použitý proces chromování hřídele je zárukou zachování jejího vzhledu po dlouhou dobu jeho používání a také je nejlepší ochranou proti korozi. Osa GOL320 má 4 jehličková ložiska (2 na každé straně), která umožňují hladké a plynulé otáčení rukávů na hřídeli. Její konstrukce snižuje napětí na koncích válečků, což má za následek vyšší životnost ložisek. Navzdory svému malému průřezu mají jehličková ložiska vysokou tuhost a nosnost. Dva plastové uzávěry nacházející se v balení zaručují stabilní rozložení zátěže na hřídeli během tréninku. Uzávěry mají ve vnitřní části gumové elementy bránící tomu, aby se zámek posouval po rukávech.

Technický popis:
- materiál: kalená ocel
- povrch běžného úchopu: vroubkovaný
- povrch pomocného úchopu: plastové gripy
- ochrana proti korozi: chrom
- 4 jehličková ložiska
- počet uzávěrů: 2 kusy
- průměr úchopové části: 30 mm
- hmotnost: 21 kg
- délka: 2300 mm
- maximální zatížení: 320 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.