Nastavitelná lavice HMS Premium L8022

Kód: ABI-17-53-003
1 614 Kč
Skladem
Možnosti doručení

HMS Premium L8022 je rovná, nastavitelná lavička se zarážkami a expandéry, která najde ideální využití při tréninku s činkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zádová opěrka lavičky je nastavitelná do 5 poloh (1 rovná a 4 s negativním sklonem). Opěradlo v horizontální poloze je ideální pro provádění většiny cviků s činkami, je-li opěradlo nastaveno do záporného úhlu, pak získáme šikmou lavici pro posilování břicha, pro tento účel je L8022 vybavena nastavitelným, výsuvným rámem se zarážkami, který je nastavitelný ve 3 polohách a 4 úhlech, zarážka na nohy je nastavitelná do 3 vzdáleností. Rám je tedy hlavní výhodou lavice a umožňuje přesné nastavení pro každou postavu, takže trénink sed-lehů je bezpečný a pohodlný.
Zádová opěrka je vyrobena z hrubé desky potažené vysokou vrstvou pěny pro maximální pohodlí během tréninku. Ergonomické polstrování je vyrobeno ze syntetické kůže uhlíkového vzhledu, je odolné vůči potu a také zabraňuje „uklouznutí“ během tréninku.
Pěnové válečky jsou vyrobeny z materiálu EVA pro vysoký komfort a odolnost.
Lavice se dodává se 2 expandéry, které jsou skvělé na základní trénink. Pro snadné přemisťování lavice je jeden stabilizátor vybaven transportními kolečky.

Technický popis:
- materiál: ocel, dřevo, PU pěna, EVA, PVC
- rozměry: 140 x 45 x 100 cm
- nosnost: 180 kg
- hmotnost: 14 kg
Opěrka zad:
- rozměry: 107 x 38 x 5 cm
- počet poloh: 5
Rám se zarážkami:
- počet poloh pro nastavení úhlu: 4
- počet poloh nastavení výšky: 3
- počet poloh výsuvné nožní zarážky: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.