Konstrukce pro zahradní houpačku Marbo Sport SLIM MO-019
Kód: MRB-MO-019Související produkty
Detailní popis produktu
Plánujete postavit dětskou houpačku a hledáte robustní řešení, které zaručí bezpečnost a zábavu? S rámem MO-019 SLIM od Marbo Sport můžete svoji zahradu jednoduše přeměnit na vlastní hřiště.
Ať už vaše dítě sní o klasické houpačce, houpačce ve tvaru hnízda nebo dřevěné závěsné lavičce – všechny tyto doplňky lze jednoduše připevnit na pevný ocelový rám od Marbo Sport.
Rám nabízí flexibilitu pro zavěšení široké škály příslušenství, které je vhodné pro zábavu i sportovní aktivity. Můžete si proto vybrat z různých modelů, tvarů a barev, abyste našli přesně to vybavení, které splňuje vaše individuální přání a požadavky.
Robustní upevňovací háky
Dva háky zajišťují rychlou instalaci sedáku bez použití nářadí. Sedadlo (nebo jakékoli jiné příslušenství) můžeme stejně rychle a jednoduše odstranit, například k ochraně před deštěm.
Toto řešení také umožňuje flexibilní použití různého příslušenství. Tentýž rám můžete jednoduše použít jako zahradní houpačku i jako držák na boxovací pytel.
Výztuž rámu
Horní spojení mezi nohama a příčkou byla dodatečně vyztužena vhodně ohnutým upevňovacím prvkem, což zvyšuje stabilitu konstrukce a zajišťuje bezpečnost používání.
Nabízený produkt je kvalitní, odolná a bezpečná konstrukce vyrobená z ocelových profilů o průřezu 40x40x2 mm, která zaručuje nosnost 60 kg.
Otevřený úhel rámu
Horizontální příčka tvoří s nohama otevřený úhel, což výrazně zlepšuje stabilitu celé konstrukce.
Rám je práškově lakován, což zvyšuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům a poškrábání.
Montáž na podlahu
Díky otvorům v nohou rámu lze konstrukci ukotvit k zemi, což zvyšuje stabilitu a zabraňuje jejímu posunutí.
Možné kombinace:
- tradiční houpačka
- houpačka hnízdo
- závěsné křeslo
- boxovací pytel
- gymnastické kruhy
- cvičení na hrazdě
- lano...
Technický popis:
- maximální zatížení: 60 kg
- rozměry (d x š x v): 143 x 182 x 189 cm
- materiál: ocel
- rozměr profilu: 40 x 40 x 2 mm
- hmotnost: 27 kg
Upozornění: Lana, sedák a upevňovací karabiny nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky pro houpačky a skluzavky |
|---|---|
| EAN: | 5903641006903 |
| Výška: | 189 cm |
| Nosnost: | 60 kg |
| Hmotnost: | 27 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MARBO Ulikowski Spółka Komandytowa |
|---|---|
| Adresa : | Boczna 41, 27-200, Starachowice, PL |
| E-mail : | sklep@marbo-sport.pl |
