Konstrukce pro zahradní houpačku Marbo Sport PREMIUM MO-012
Kód: MRB-MO-012Související produkty
Detailní popis produktu
Rám PREMIUM MO-012 pro jednu houpačku je vysoce kvalitní kovová konstrukce od společnosti Marbo Sport, ideální pro vytvoření dětské herní plochy v zahradě, parku nebo na pozemku.
Rám umožňuje připevnění různých sedacích ploch a příslušenství vhodného pro hraní i sportovní trénink. Máte možnost vybrat si model, tvar a barvu, která nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám a očekáváním.
Háky s ložisky
Rám PREMIUM MO-012 používá konzoly s ložisky a karabinkami, které zajišťují plynulý pohyb houpačky.
Díky vysoce kvalitním kuličkovým ložiskům z nerezavějící oceli se rukojeti pohybují tiše a zajišťují pohodlné uložení. Snížení odporu a tření usnadňuje zrychlení švihu a prodlužuje životnost háků.
Výztuž rámu
Rám rámu MO-012 je založen na pevných ocelových profilech o průřezu 60x60x2 mm. Dodatečné výztuže v místech spojů zabezpečují stabilitu a pevnost celé konstrukce, která bezpečně unese zatížení až 200 kg.
Úhel otevřeného rámu
Rám houpačky MO-012 byl navržen tak, že příčka tvoří otevřený úhel s nohama, což výrazně zvyšuje stabilitu celé konstrukce.
Práškově lakovaná povrchová úprava rámu zvyšuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození a zajišťuje estetický vzhled po mnoho let.
Možnost ukotvení do země
V nohou rámu MO-012 byly vytvořeny otvory, které umožňují ukotvení konstrukce k zemi a zabraňují jejímu pohybu.
Typ kotvení by se měl volit individuálně, berouce v úvahu faktory jako typ a vlhkost půdy, intenzita používání a hmotnost uživatele.
Možné kombinace:
- tradiční houpačka
- houpačka hnízdo
- lavice
- boxovací pytel
- gymnastické kruhy
- lano... a mnoho dalších
Technický popis:
- materiál: ocelový profil 60 x 60 x 2 mm, práškově lakovaný
- rozměry (d x š x v): 172,4 x 188 x 212 cm
- nosnost: 200 kg
- hmotnost: 50 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany a doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5903641058636 |
| Výška: | 212 cm |
| Nosnost: | 200 kg |
| Hmotnost: | 50 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MARBO Ulikowski Spółka Komandytowa |
|---|---|
| Adresa : | Boczna 41, 27-200, Starachowice, PL |
| E-mail : | sklep@marbo-sport.pl |
