Konstrukce pro 3-místnou zahradní houpačku Marbo Sport PREMIUM MO-014
Kód: MRB-MO-014Související produkty
Detailní popis produktu
Třímístná houpačka PREMIUM MO-014 od společnosti Marbo Sport je ideální volbou pro všechny typy hřišť, parků, školek a soukromých zahrad. Tři samostatná sedadla umožňují houpání třem osobám současně. Případně lze dvojité sedadlo použít jako oporu pro houpací síť.
Rám umožňuje připevnění různého příslušenství, a to jak na hraní, tak na sportovní trénink. Výběr produktu k zavěšení necháváme na zákazníkovi, aby si mohl vybrat model, tvar a barvu, která splňuje jeho individuální očekávání.
Háky s ložisky
Rám PREMIUM MO-014 využívá konzoly s ložisky a karabinkami, které zajišťují plynulý houpací pohyb houpačky.
Díky vysoce kvalitním kuličkovým ložiskům z nerezavějící oceli se rukojeti pohybují tiše a zajišťují pohodlné uložení. Snížení odporu a tření usnadňuje zrychlení švihu a prodlužuje životnost háků.
Výztuž rámu
Rám rámu MO-014 je vyroben z odolných ocelových profilů o průřezu 60x60x2 mm. Dodatečné výztuže v místech spojů zabezpečují stabilitu a pevnost celé konstrukce, která bezpečně unese zatížení až 200 kg.
Úhel otevřeného rámu
Rám houpačky MO-014 byl navržen tak, že příčka tvoří otevřený úhel s nohama, což výrazně zvyšuje stabilitu celé konstrukce.
Práškové lakování
Práškový nátěr činí rám odolným vůči povětrnostním vlivům a menšímu mechanickému poškození, čímž zajišťuje estetický vzhled po mnoho let.
Možnost ukotvení do země
Rám houpačky MO-014 je vybaven nožičkami, které mají otvory pro ukotvení v zemi, aby se zabránilo neúmyslnému pohybu konstrukce.
Metoda kotvení by se měla přizpůsobit individuálně, berouce v úvahu různé faktory, jako je typ a vlhkost podkladu, frekvence používání a hmotnost uživatelů.
Možná pozastavení:
- tradiční houpačka
- houpačka hnízdo
- lavice
- houpací síť
- boxovací pytel
- gymnastické kruhy
- gymnastické kapely
- gymnastický trapéz
- horolezecké lano
- pohyblivá tyč
- mnoho dalších
Upozornění! Lana a sedadla nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany a doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5903641006859 |
| Výška: | 212 cm |
| Nosnost: | 200 kg |
| Hmotnost: | 89 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MARBO Ulikowski Spółka Komandytowa |
|---|---|
| Adresa : | Boczna 41, 27-200, Starachowice, PL |
| E-mail : | sklep@marbo-sport.pl |
