Eliptický trenažér HOUSEFIT Motio 80i Train

Kód: FS-HB-8268ELMB
12 589 Kč
Skladem (2 - 7 dní)
Možnosti doručení

Eliptický trenažér Housefit MOTIO 80i Train je univerzální stroj určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vybaven tichou, magnetickou brzdou, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Díky zvýšené hmotnosti setrvačníku má stroj naprosto plynulý a komfortní chod. Robustní rámová konstrukce s ložisky ve všech pohyblivých částech a zesílená středová osa zaručují dlouhou životnost stroje i při pravidelném využití.
Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným podsvíceným LCD displejem a řadou programů. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. Na konci tréninku pak můžete jednoduše vyhodnotit váš pokrok pomocí integrovaného RECOVERY programu, který určí úroveň vaší kondice.

Trénink s přednastavenými programy už vám nestačí? Pomocí Bluetooth bezdrátové komunikace můžete svůj trenažér snadno propojit s tréninkovými aplikacemi jako jsou Kinomap, iConsole+ nebo MyHomeFit. Váš trénink dostane nové rozměry a vy možnost čelit novým výzvám. Přes tyto aplikace se můžete připojit také ke globálnímu systému Google Maps, vytvářet stále nové trasy a procestovat tak klidně celý svět.
Aplikace jsou buď zcela zdarma nebo v omezené demoverzi s možností zakoupení plné verze, se všemi dostupnými vymoženostmi, které daná aplikace nabízí.

Kinomap aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).

iConsole+ aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).

MyHomeFit aplikaci můžete stahovat pro Android.

Všechny tréninkové aplikace jsou poskytovány třetí stranou. Je vhodné předem ověřit, zda právě vaše zařízení (chytrý telefon nebo tablet) bude s vybranou aplikací kompatibilní.

Ať už chcete zredukovat svoji váhu, zpevnit postavu nebo zvýšit úroveň své kondice, Housefit Motio 80i Train vám vždy bude dobrým partnerem.

Hlavní výhody:
Optimální ergonomie - při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy, až do 200 cm.
Plynulý a tichý chod – plynulý a komfortní chod stroje díky vyváženému setrvačníku a rotující hmotě o hmotnosti 19 kg.
Dostatečný rozsah zátěže - možnost nastavení zátěže jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené jedince buď manuálně, nebo automatickými programy.
Kvalitní mechanické zpracování – robustní rámová konstrukce o váze téměř 70 kg, osazení 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje a kvalitní komponenty zaručují dlouhodobě bezproblémové používání stroje.
Ruční režim i automatické programy - jednoduché ovládání zátěže tlačítky + - na displeji stroje, profilový trénink měnící během šlapání zátěž podle zvolené tratě, případně automatický HRC program udržující vaši tepovou frekvenci ve vybrané zóně pro spalování tuku, zvýšení kondice a pod.
Reálné tratě na Google maps – díky Bluetooth a stažení aplikace iConsole+ do svého tabletu či chytrého telefonu máte možnost zvolit si libovolnou trať na Google maps a stroj vám bude upravovat zátěž podle profilu vaší trasy. Na displeji svého zařízení uvidíte kudy.

Technické parametry:
- magnetická brzda ovládaná servomotorem s plynulou regulací odporu, tichým chodem a dostatečným rozsahem zátěží
- robustní ocelová konstrukce stroje o váze téměř 70 kg
- stroj je osazen 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje jako je šlapací střed, kloubové spoje, uložení setrvačníku atp.
- vnitřní vzdálenost pedálů 17 cm, rozteč chodidel 20 cm
- transportní kolečka umožňující snadnou manipulaci se strojem
- protiskluzové nášlapné plochy pro vaši bezpečnost
- tichý chod zajišťuje plochý řemen s dopínací kladkou
- maximální hmotnost uživatele: 150 kg
- rozměry stroje (d x š x v): 135 x 60 x 159 cm
- hmotnost stroje: 61,5 kg
- napájení síťovým adaptérem
- kategorie dle DIN EN 957 : HA - určeno pro domácí využití

Tréninkový počítač:
- přehledný podsvícený LCD displej
- zobrazení rychlosti, času, vzdálenosti, otáček/min., kalorií, tepové frekvence, zátěže ve Wattech, teploty
- digitální údaj o zátěži v rozmezí 1-15 stupňů se zobrazuje přímo na displeji
- program RECOVERY určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku
- možnost využití 12-ti přednastavených automatických programů s řízenou zátěží
- HRC program řízený tepovou frekvencí 55%, 75%, 90%, který nastavuje zátěž podle vašeho aktuálního tepu a požadovaného cíle (spalování tuku, kondice…)
- možnost nastavení individuálního tréninku a jeho uložení do paměti
- Bluetooth s aplikací iConsole + umožňující desítky programů, volbu reálné tratě na Google maps, Quick start, Profil program, Watt+HR, Fitness test, Recovery heart rate
- měření tepové frekvence senzory na madlech, nebo bezdrátově hrudním pásem (pás lze případně dokoupit, není součástí stroje)
- praktický držák tabletu

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí eliptické ergometry
Nosnost: 150 kg
Brzdný systém: magnetický
Měření vzdálenosti: ano
Ruční senzory: ano
Počet stupňů zátěže: ano
Ovládání zátěže: elektronické
Hmotnost: 61,5
Šířka: 60 cm
Výška: 159 cm
Délka: 135 cm
Hmotnost setrvačníku: 19 kg
Konstrukce elipticalu: zadní setrvačník
Měření času: ano
Měření rychlosti: ano
Měření spálených kalorií: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.