Cyklotrenažér DUVLAN Saratoga
Kód: 7647Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlí při cvičení vám zajistí nastavitelné sedadlo, které lze nastavit do vertikální i horizontální polohy.
Technický popis:
- řemenový pohon
- třecí brzda
- manuální ovládání zátěže
- plynulé ovládání zátěže
- bezpečnostní brzda
- ochranný kryt řemene a setrvačníku
- hmotnost zátěžového kola: 8 kg
- počítač s displejem: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, ODO, puls a SCAN (zobrazování naměřených hodnot v pravidelných intervalech)
- výškové nastavení řídítek
- ergonomicky tvarovaný sedák
- horizontální a vertikální nastavení sedla
- třídílné kliky
- pedály s popruhem pro vyšší bezpečnost
- vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy
- kolečka pro snadný transport
- rozměry stroje: d98 x š50 x v105 cm
- rozměry balení: d103 x š24 x v86 cm
- hmotnost: 29 kg
- maximální nosnost: 110 kg
- vhodné pro domácí používání
5-letá záruka na rám!
Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí cyklotrenažéry |
|---|---|
| EAN: | 8586019915587 |
| Ovládání zátěže: | manuální |
| Nosnost: | 110 kg |
| Hmotnost setrvačníku: | 8 kg |
| Bezpečnostní brzda: | ano |
| Horizontální posun sedla: | ano |
| Nastavení výšky sedla: | ano |
| Nastavení výšky řídítek: | ano |
| Typ pohonu: | řemenový |
| Displej: | ano |
| Ruční senzory: | ano |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 98 cm |
| Výška: | 105 cm |
| HRC program: | ne |
| Volnoběh setrvačníku: | ne |
| Měření kalorií: | ano |
| Měření pulsu: | ano |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Brzdný systém: | mechanický |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
