Inverzní lavice DUVLAN VX-10

Kód: 7340
4 290 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Inverzní lavice účinná při odstranění a prevenci bolestí zad a svalového napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inverzní lavici DUVLAN VX-10 umožňuje efektivně předcházet a odstranit problémy související s bolestí zad. Každodenní zátěž ovlivňuje negativně na celé tělo a právě inverzní terapie dokáže snížit stres na páteř. Cvičení zmírňuje tlak, který způsobuje nepříjemné bolesti a pomáhá tak zmírnit svalové napětí. Účinek spočívá v obrácené poloze těla, do které vás dokáže inverzní stůl přetočit. Tlak působí pouze na horní polovinu těla a pomáhá tak zlepšovat krevní oběh v celém těle. Další výhodou cvičení kromě rehabilitačních účinků je zpevňování celého těla. Můžete si posílit zejména břišní oblast a nohy a zlepšit si tak celkovou fyzickou kondici.
Při cvičení vždy dbejte na bezpečnost. Bezpečnostní pásy a měkká podložka poskytují ochranu a komfort při cvičení. Pro úsporu místa je díky skládacímu mechanismu vhodný i do menších domácností. Pokud pravidelně necvičíte, vždy začínejte s kratšími cviky, které můžete časem stupňovat.

Je důležité zmínit mnohé výhody, které vám cvičení na inverzní lavici DUVLAN VX-10 přinese:

Vylepšené držení těla: Inverzní terapie odstraňuje bolesti zad a pomáhá při celkovém držení těla. V dnešní době trpí tímto problémem mnoho lidí a právě inverzní cvičení pomáhá při obnově přirozené pozice.

Relax svalů: Svaly těla jsou v neustálém napětí, dokonce i během spánku. Právě inverzní terapie, jako jedna z mála procedur pomáhá při jejich celkovém uvolnění.

Pomoc při poškozených plotýnkách: Cviky pomáhají při poškození a regeneraci plotének jako jsou pokřivené a vyhřezlé ploténky.

Zlepšení krevního oběhu: Pomáhá i při zlepšení cirkulace krevního oběhu, což má pozitivní vliv na celkovou činnost těla.

Pomoc při bolesti zad: Inverzní terapie je účinná k odstranění bolesti, jakož i na akutní bolest celé páteře. Také slouží k prevenci těchto problémů jako preventivní péče.

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan

Technický popis:
- stabilní ocelový rám
- polstrovaná opěrka zad i hlavy
- možnost naklonění opěradla (pomocí nastavitelného popruhu si můžete zablokovat otáčení opěradla a nastavit opěradlo podle vašich potřeb)
- pěnové úchopy nohou
- rozměr konstrukce: 20 x 40 mm
- rozměry zádové opěrky: 109 x 30 x 39 cm
- doporučená výška postavy: 147 - 198 cm
- rozměry (d x š x v): 120 x 60 x 160 cm
- maximální nosnost: 136 kg
- hmotnost: 24 kg
- možnost sklopení lavičky pro úsporu místa
- pro intenzivní domácí použití

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness lavičky speciální
Typ: zádové
Druh: šikmé
Hmotnost: 24 kg
Nosnost: 136 kg
Maximální výška cvičence: 198 cm
Polohovací: ano

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 16.10.2023
+ Cena dobrá
- Zatím nevím