Vibrační plošina HMS Sky SVP16

Kód: ABI-17-22-421
15 399 Kč
3 až 7 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVP16 je 7D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybem v jedné rovině. V 7D platformě jsou díky třem motorem pohyby oscilační, vertikální a lineární. Tyto pohyby je možné kombinovat do 7-mi variant výsledného pohybu. Takové řešení dává mnohem větší výsledky.
Vibrační plošina SKY SVP16 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva.
Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody v tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.
Tato platforma SVP16 Sky má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10-ti cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohama stroj simuluje běhání a při širokém rozkročené simulujete sprint. A díky dálkovému ovladači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.

Technický popis:
- materiál: ABS, plast a ocelový rám
- výkon: 440 W
- napětí: 220-240 VAC
- frekvence napětí: 50/60 Hz
- amplituda vibrací: 12 mm
- 3 motory

Funkce plošiny:
- 10 cvičebních programů
- 3 stupně intenzity
- 30 úrovní rychlosti vibrací
- ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby
- rozměr po složení: d72 cm x š42 cm x v17 cm
- váha: 18 kg
- maximální zatížení: 120 kg
- součástí balení je ovladač, expandéry, masážní a tlumící podložka

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibromasážní stroje
Hmotnost: 18 kg
Nosnost: 120 kg
Výkon: 440 W
Přednastavené programy: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.