Vibrační plošina HMS Sky SVP11 - 2. jakost

Kód: RABI-17-22-416
8 599 Kč –25 %
Vibrační plošina HMS Sky SVP11  - 2. jakost
8 599 Kč –25 % 6 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vibrační plošinu HMS Sky SVP11 vrátil zákazník ve lhůtě 14 dnů. Plošinu jsme zkontrolovali a zabalili zpět do původní krabice.


SVP11 je 3D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybem v jedné rovině. V 3D platformě jsou pohyby oscilační, vertikální a lineární. Takové řešení dává mnohem větší výsledky. Platforma se pohybuje dvěma motory, které vytvářejí více směrné oscilace.
Vibrační plošina SKY SVP11 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva.
Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody v tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.
Tato platforma SVP11 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 5ti cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohama stroj simuluje běhání a při širokém rozkročené simulujete sprint. A díky dálkovému ovladači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.

Plošina má také možnost připojení Vašeho mobilního telefonu pomocí bluetooth nebo jiných médií přes USB port a přehrát si zvukové stopy přes zabudované reproduktory.

Technický popis:
- materiál: ABS, plast a ocelový rám
- výkon: 200 W
- napětí: 220-240 VAC
- frekvence napětí: 50/60 Hz
- amplituda vibrací: 10 mm
- 2 motory

Funkce plošiny:
- 5 cvičební programy
- 3 stupně intenzity
- 99 úrovní rychlosti vibrací
- ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby
- bluetooth
- reproduktor
- rozměr po složení: d78 cm x š44 cm x v14 cm
- váha: 18,5 kg
- maximální zatížení: 150 kg
- součástí balení je ovladač a expandéry

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej 2. jakost fitness
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.