Trenažér QUICK-MOTION 2016

Kód: 6826

Detailní popis produktu

Vynikající nástroj na trénování: tento odolný a skvěle navržen trenažér s hladce se otáčejícími válci dokáže přejít do extrémně prostorově úsporného formátu a navíc jeho nízká hlučnost nedrása nervy. Realistické válce s plovoucím systémem pomáhají rovnováze během tréninku.

- 3-stupňový integrovaný magnetický systém odporu
- složí se na tři části pro šetření místa
- parabolické válce
- integrovaná rukojeť pro snadnější manipulaci
- přizpůsobí se různým rozvorem kol
- použijte snímač Misuro B + pro kompatibilitu s programem My E-Training nebo softwarem třetí strany

Rám: Nový plovoucí rám má v sobě exkluzivní a detailně propracovaný systém podélné oscilace, který pohlcuje setrvačnost vyvolanou pohyby jezdce a kompenzuje střed těžiště, takže trénink na válcích je ještě přirozenější a intuitivnější. Tento systém také zvyšuje stabilitu a snadné používání, takže Quick-Motion je ideální pro všechny úrovně výkonu a kondice, profesionály i amatéry.

Válce: Tři dokonale vyvážené válce s průměrem 85 mm udržují během tréninku hladký chod. Typické parabolické válce (s průměry 100 mm na svých koncích) zaručují snadné a přesné ovládání kola, protože okamžitě nasměrují kolo směrem ke středu válce. Stabilita a bezpečnost se zvyšuje i díky optimalizované vzdálenosti mezi dvěma zadními válci.

Integrovaná jednotka odporu: trenažér Quick-Motion je vybaven inovativní jednotkou magnetického odporu integrovanou do centrálního válce, která je speciálně navržena se třemi úrovněmi odporu, které simulují širokou škálu jízdních podmínek od roviny až po stoupání.

Zabírá méně místa: Rám je rychle a snadno skládatelný a při skladování sklízí o 50% méně místa.

Jednoduchá přeprava: skládání a manipulace je jednoduchá a bezpečná díky ergonomické rukojeti integrované v rámu a uzamykacímu systému rámu.

Je kompatibilní s mnoha koly: Quick-Motion je možné používat s silničními i horskými koly. Přední válec je snadno nastavitelný do 11 různých poloh pro dokonalou kompatibilitu s Bike rámy s rozvorem od 944 mm do 1144 mm. Teleskopický mechanismus navržený společností Elite umožňuje rychlé a snadné nastavení podle kol.

Ideální pro: silniční, horské, drážní i fixní kola.

(Eurobike Gold Award 2016)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.