Recumbent Nautilus R626 - 2. jakost

Kód: RNAU-100740
27 990 Kč –21 %
Recumbent Nautilus R626  - 2. jakost
27 990 Kč –21 % 22 009 Kč
Skladem

Špičkový rotoped s robustnou konstrukcí a velkým pohodlným sedadlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Recumbent Nautilus R626 byl postaven a složen zpět do původní krabice.

Pokud jste se rozhodli začít trénovat, recumbent Nautilus R626 už na vás čeká.

Jakmile poprvé sednete na velké měkké sedadlo pochopíte proč se R626 patří mezi špičkové recumbentu. Pevná a robustní konstrukce umožňuje maximální stabilitu a maximální nosnost 136 kg.
Recumbent Nautilus R626 obsahuje pro vás 25 stupňů zátěže a 29 tréninkových programů. Jste dobrodruh a chcete nové zážitky? Rádi cestujte po světě a chcete přitom trénovat z pohodlí svého domova? Máme pro vás řešení. Ride Social ™ je úžasná mixed-reality aplikace, díky které budete moci jezdit různé tratě po celé planetě a užívat si dech beroucí scenérie. Jak na to? Je to jednoduché! Jednoduše si zvolíte trať a stáhnete si ji. Můžete si vytvořit svůj vlastní závod a pozvat do něj přátel nebo se jednoduše připojte už k existujícímu závodu a poražte všechny.

Když budete trénovat s recumbentu Nautilus R626 nikdy nezažijete nudu. Jeho elegantní řídící konzola obsahuje dva LCD displeje Dual Track™ s modrým podsvícením ... připojte si k řídící konzole váš tablet nebo mobil ... sledujte vaši rychlost, čas, spálené kalorie ... poslouchejte hudbu na MP3 ... nabíjejte mobil či tablet připojen ... a to vše najednou. A když vám začne být teplo, třírychlostní ventilátor vás rychle zchladí. S řídící konzolou na Nautilus R626 se již více nemusíte omezovat a dělat kompromisy.
R626 umožňuje snadný přenos vašich údajů o cvičení do aplikací Nautilus Trainer, MyFitnessPal a jiných aplikací přes Bluetooth nebo USB.

Zlepšete svůj výkon ... sledujte pokroky ... dosahujte své cíle ... s recumbentu Nautilus R626.

Programy a aplikace:
RideSocial ™ - Mixes-reality aplikace která spojuje HD video, schopnost 3D virtuálního světa a připojení k ostatním uživatelům aplikace. Používáním této aplikace uživatel jezdí po trasách po celém světě. Díky sociální konektivitě můžete dokonce v reálném čase vytvářet své vlastní závody a soutěžit tak se svými přáteli. Samozřejmostí je, že aplikace uchovává v paměti vaše dosažené výsledky.

Fitness Test Program - měří zlepšení vaší fyzické kondice. Sleduje a porovnává váš výkon (ve watt-och) pro vaši srdeční frekvenci. Když se vaše kondice zlepší, váš výkon se při určité tepové frekvenci automaticky zvýší.

Recovery Test Program - ukazuje jak rychle se vaše srdce zotavuje z cvičení do klidnějšího stavu. Čím je zotavení rychleji, tím je vaše kondice lepší.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Rotoped je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer™.
Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenosti. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréninkových programů (12 profilů tratě, 9 HRC, 4 vlastní, 2 Fitness testy, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 25 stupňů odporu
- Dual track™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3-rychlostní vestavěný ventilátor
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení zátěže
- 6 LED indikátorů na sledování cílů

Sedadlo:
- extra velké a měkké s prodyšným opěrákem
- nastavitelné horizontálně i vertikálně

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- rotující masa: 10 kg
- funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu, puls
- komfortní pedály s nastavitelným popruhem
- 3-dílné kliky
- systém vyrovnávání nerovností podlahy
- transportní kolečka
- držák na láhev
- rozměry: d166 x Š72 x v126 cm
- hmotnost: 42 kg
- nosnost: 136 kg
- pro domácí použití

O značce Nautilus®:
Nautilus® navždy změnil podobu a trend ve vývoji fitness strojů když Artur Jones v USA, původní vynálezce zařízení Nautilus®, spojil biologii a fyzičnosť lidského pohybu do efektivního stroje na cvičení v roce 1970. V následujících desetiletích Nautilus® zůstal katalyzátorem inovací a natrvalo zůstal synonymem kvality. Inovace je srdcem společnosti Nautilus® až do dnešních dnů. Tradice výjimečnosti která začala před více než 40 lety zůstala platná až do dnešních dnů a svým zákazníkům poskytuje nekompromisní kvalitu, komfort a jedinečné zpracování fitness strojů.
Nautilus® je prémiová značka domácích kardio fitness zařízení navržena s inovativními funkcemi, které maximalizují zážitek z tréninku.

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej 2. jakost fitness
Záruka: 2 roky
Rotující masa: 10 kg
Horizontálně nastavitelné sedadlo: ano
Vertikálne nastaviteľné sedadlo: ano
Transportní kolečka: ano
Počet stupňů zátěže: 25
Rozměry (d x š x v): 166 x 72 x 126 cm
Snímače tepové frekvence: ano
Měření spálených kalorií: ano
Systém vyrovnávání nerovností podlahy: ano
Ovládání zátěže: elektronické
Měření času cyklistiky: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Měření rychlosti: ano
Měření pulsu: ano
Nosnost: 136 kg
Hmotnost: 42 kg
Ruční senzory: ano
Hrudní pás: ne
Multifunkční počítač: ano
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.