Masážní křeslo BH Shiatsu Venice

Kód: 4351

Detailní popis produktu

Masážní křeslo BH Shiatsu Venice se zaměřuje na energetické body v těle, které mohou odblokovat energetické kanály a poskytnout pocit dokonalé relaxace. Křeslo nabízí různé druhy masáží na uvolnění krku, ramen, rukou, zad, boků, hýždí, lýtek a chodidel, ale také umožňuje uživateli uložit si 2 osobní masážní profily. Masážní křeslo Venice disponuje LED obrazovkou, ale také dálkovým ovládáním pro maximální pohodlí. Dodává se spolu s audio jack-em Hi-Fi setem pro telefony, což umožňuje uživatelům odpočívat při poslechu své oblíbené hudby.

Venice nabízí následující typy masáže zad:
Kneading - krouživé pohyby, které účinně zbaví napětí v celých zádech a posílí svaly.
Tapping - velmi příjemná masážní technika, která se soustředí na celou délku páteře. Tato masáž zvyšuje cirkulaci kyslíku v těle. Technika poklepávání po těle.
Dual - je kombinací předchozích dvou technik. Řadí se mezi intenzivnějši masáže.
Shiatsu masáž - stimuluje strategické body Vaší páteře, které se využívají i při akupunktuře.

Kombinace tlaku vzduchu a vibrací v oblasti nohou zmírňuje napětí a může být ideálním doplňkem lymfatické drenáže. K dispozici jsou tři speciální techniky pro zadek, lýtka a nohy.
Spinální nastavení masáže závisí na zabudovaných optických senzorů, které rozpoznají uživatelovu výšku a pozici ramen s cílem přizpůsobit masážní program pro individuální požadavky uživatele.
Triple action zaměřené na dolní část zad používá tlak vzduchu a terapeutické teplo, které poskytuje maximální pocit uvolnění.
HRI program poskytuje regenerační masáž, která je založena na analýze srdeční frekvence. Tuto masáž provádějí válečky, které procházejí napříč celou páteří. Pokud zjistí nějaké namáhané plochy, zacházejí s nimi s větší pozorností.
Masážní křeslo nabízí unikátní Zero-Gravity systém s válečky umístěnými nad srdcem, stejně jako u astronautů během vzletu což umožňuje rozložení tělesné hmotnosti rovnoměrně po celém křesle, aby se dosáhlo pocit nepřekonatelné relaxace, pohody a zmírnění napětí v těle.

Technický popis:
- HRI systém
- Zero-G systém
- Termo masáž
- 5 přednastavených programů
- 2 uživatelské programy
- oblasti masáže: hlava, krk, ramena, záda, ruce, nohy, zadek (vibrace)
- termální masážní systém
- multifunkční LED display
- 3,5 mm jack + Hi-fi set
- dálkové ovládání
- nezávislé elektronické nastavení sklonu zad a nohou
- transportní kolečka
- optické senzory pro vlastní 3D masáž
- inteligentní regulace délky nohou
- rozměry (vzpřímená poloha): d140 x š85 x v130 cm
- rozměry (horizontální poloha): d200 x š85 x v110 cm
- hmotnost: 97 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .