Masážní křeslo BH Shiatsu Milan

Kód: 4350

Detailní popis produktu

Masážní křeslo BH Shiatsu Milan poskytuje pocit dokonalé relaxace. Masážní křeslo nabízí unikátní Zero-Gravity systém s válečky umístěnými nad srdcem. Stejně jako u astronautů během vzletu, což umožňuje rozložení tělesné hmotnosti rovnoměrně po celém křesle, aby se dosáhlo pocit nepřekonatelné relaxace, pohody a zmírnění napětí v těle. Křeslo používá tepelný masážní systém, masáž míchy, reflexoterapiu a různé masážní techniky pro krk, ramena, záda, zadek, nohy, chodidla, boky a hlavu. Jeho multifunkční LED displej umožňuje nastavit pozici nohou a zad.

BH Shiatsu Milan nabízí následující typy masáže zad:
Kneading - krouživé pohyby, které účinně zbaví napětí v celých zádech a posílí svaly.
Tapping - velmi příjemná masážní technika, která se soustředí na celou délku páteře. Tato masáž zvyšuje cirkulaci kyslíku v těle. Technika poklepávání po těle.
Dual - je kombinací předchozích dvou technik. Řadí se mezi intenzivněji masáže.
Shiatsu masáž - stimuluje strategické body Vaší páteře, které se využívají i při akupunktuře.
Švédská masáž - příjemná kombinace pomalých krouživých pohybů a jemného poklepávání. Od předešlé techniky se liší především svou intenzitou, která je nižší.

Spinální nastavení masáže závisí na zabudovaných optických senzorů, které rozpoznají uživatelovu výšku a pozici ramen s cílem přizpůsobit masážní program pro individuální požadavky uživatele.
Triple action zaměřené na dolní část zad používá tlak vzduchu a terapeutické teplo, které poskytuje maximální pocit uvolnění.
HRI program poskytuje regenerační masáž, která je založena na analýze srdeční frekvence. Tuto masáž provádějí válečky, které procházejí napříč celou páteří. Pokud zjistí nějaké namáhané plochy, zacházejí s nimi s větší pozorností.
Shangri-La systém využívá vibrace a houpání na odstranění obtíží v oblasti stehen a hýždí, což jim umožní dosáhnout stav úplné relaxace.
Termální masážní systém využívá terapeutické teplo, čímž se násobí blahodárné účinky masáže. Reflexní systém M1000 Jet Set uvolňuje napětí v nohách. Každý bod na chodidle odpovídá některému z orgánů v těle a masáž má blahodárný vliv na celý organismus a poskytuje pocit příjemné beztíže.
Arm vzduchová masáž s použitím airbagů zvyšuje krevní oběh v těle, poskytuje příjemný pocit lehkosti ve Vašich ramenou a rukách.
Masážní křeslo Milan hýčká vaši dolní část zad díky kombinované trojité masáži pomocí válců, tlaku vzduchu a terapeutického tepla.

Technický popis:
- systém reflexoterapie - Shangri-la systém
- 5 přednastavených programů
- uživatelské programy
- oblasti masáže: hlava, krk, ramena, záda, ruce, nohy, zadek (vibrace)
- termální masážní systém
- multifunkční LED display
- USB port (audio)
- nezávislé elektronické nastavení sklonu zad a nohou
- transportní kolečka
- optické senzory pro vlastní 3D masáž
- inteligentní regulace délky nohou
- rozměry (vzpřímená poloha): d140 x š85 x v130 cm
- rozměry (horizontální poloha): d220 x š85 x v110 cm
- hmotnost: 107 kg
- maximální hmotnost uživatele: 120 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .